גן לאומי חוף אכזיב

1

גן לאומי אכזיב, שוכן כחמישה קילומטרים מצפון לנהרייה, משלב חוף ים סלעי ומפורץ, לגונות ובריכות ים טבעיות ומלאכותיות - האחת עמוקה והשנייה רדודה ומתאימה לילדים, שרידי יישוב קדום וכרי דשא גדולים.

 

 

Register to read more...

שמורת נחל דן

1

שמורת תל דן היא מעין ארץ הפלאות: פלגי המים זורמים כאן מכל העברים ומצטרפים לנהר גועש, וצמרות העצים מתנשאות אל על ושומרות על אפלולית תמידית וקרירות מרעננת, גם בצהרי יום קיץ חם.

 

 

 

Register to read more...

נחל פרוד

1

נחל פרוד הינו נחל צלמון עליון, תחילתו במושב שפר, ערוץ הנחל עובר דרך הישוב, ומשם יורד לכיוון חניון נחל פרוד. בחניון נחל פרוד, אפשר למצוא לרווחת המטיילים, אזורי פיקניק בצל עצי החורש, עם מתקני "מנגל" לצלייה על-האש וספסלים המפוזרים בינות לעצי החורש.

 

 

 

Register to read more...

הר מירון

1

שמורת הר מירון היא הגדולה בשמורות הגליל והגבוהה בהן. טיול בשביל הפסגה הוא סיור בשביל הגבוה ביותר בגליל. השביל מקיף את פסגת הר מירון (1,208 מטרים מעל פני הים) סביב-סביב, והוא מעניק תצפיות ממעוף הציפור על הגליל העליון, דרום לבנון והגולן.  

 

Register to read more...

נחל צלמון

1

נחל צלמון תחתון, מסלול טיול קל ונעים מתאים לילדים, ולכל המשפחה, בערוץ יש זרימה של מים כמעט כל השנה.

 

Register to read more...

נחל עמוד

1

איך מגיעים: שמורת נחל עמוד, נמצאת על כביש 866 המחבר בין כרמיאל לצפת. הכניסה לשמורה, נמצאת כ-5 ק"מ צפונית מזרחית לאמירים וכ-קילומטר וחצי ממושב כפר שמאי. הגיעו לשלט החום עם ציור האייל, המודיע כי הגעתם לשמורת טבע. פניה ימינה על דרך עפר ונסיעה של קילומטר אחד נוסף, מביאים אתכם אל חניון הרכב של שמורת נחל עמוד 

 

Register to read more...