שמורות טבע בגליל

{nice1} {flike}

Results 1 - 2 of 2
fotolia_13116797_xs
Current Stock Level
גן לאומי חוף אכזיב

גן לאומי אכזיב, שוכן כחמישה קילומטרים מצפון לנהרייה, משלב חוף ים סלעי ומפורץ, לגונות ובריכות ים טבעיות ומלאכותיות - האחת עמוקה והשנייה רדודה ומתאימה לילדים, שרידי יישוב קדום וכרי דשא גדולים...

Call for price

Product details

fotolia_13116797_xs
Current Stock Level
שמורת טבע יער יהודיה

שמורת יער יהודיה, הנמצאת במרכז הגולן, ומשתרעת על פני 66,000 דונם, צורתה כעין כף יד פרושת אצבעות, שבסיסה בבקעת בית צידה. בכל "אצבע" עובר ערוץ נחל ובו מים זורמים ומפלים.

Call for price

Product details

שמורות טבע בגליל

שמורות טבע בגליל

אחת מהאטרקציות המושכות ביותר בגליל היא ללא ספק שמורות הטבע. הגליל, אותו חבל ארץ מוריק, מלא באוצרות טבע מיוחדים ומרהיבים, קורא לחובבי הטבע והטיולים בטבע, לבוא אליו בכל עונות השנה ולהנות מהאוצר הטבעי המיוחד, הנמצא רק במרחק נסיעה קצר מהמרכז. רשות שמורות הטבע, קיבלה על אחריותה לטפל ולשמור ולשמר לטובת המטיילים מספר אתרים נבחר והפכה את אותם אתרים לשמורת טבע, כך שהאתרים הללו נשמרים במצבם הטבעי ומבטיחים את השתמרותם כאתרי טבע מיוחדים גם לדורות הבאים. בשמורות הטבע השונות יוכלו המבקרים להנות מטיולים בחיק הטבע ברמות קושי שונות, המתאימות למטיבי לכת או למתחילים. בשמורות הטבע השונות בגליל, נוכל לפגוש גם את הצמחיה המיוחדת המאפיינת את הגליל, וגם את בעלי החיים המאכלסים את השמורות. בין שמורות הטבע בגליל ניתן למנות את שמורת נחל עמוד, שמורת אגמון החולה, שמורת הר מירון ועוד. אתר חופשה בגליל מביא בפניכם סקירה ממצה על כל שמורות הטבע בגליל כל שמורה והמיוחד לה.